Šokių varžybos ir suvažiavimo vadovas

Mūsų išsamus geriausių šokių konkursų ir suvažiavimų sąrašas, kuriame pateikiama visa esminė informacija, kurios reikia norint suplanuoti fantastišką sezoną. Naršykite žemiau! „24 Seven Dance Convention“ Režisierius: Danny Wallace 818-432-6085info@24sevendance.com24sevendance.comKonkurencijaKategorijos: B, C, H, I, J, ...

Mūsų išsamus geriausių šokių konkursų ir suvažiavimų sąrašas, kuriame pateikiama visa esminė informacija, kurios reikia norint suplanuoti fantastišką sezoną. Naršykite žemiau!




24 Septynių šokių suvažiavimas

Režisierius: Danny Wallace



818-432-6085

info@24sevendance.com



24sevendance.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, I, J, L, MT, T, SPEC Amžiaus skyriai: Sidekick (5-7), Mini (8-10), Jaunesnysis (11-12), Paauglys (13-15), Vyresnieji (16–18 m.), Atviri (19 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, 2018 m. Piliečiai: birželio 30–7 d., Las Vegasas, NV, liepos 13–19 d., Orlandas Siūlomos FL klasės



Suvažiavimas

Klasės: B, C, H, J, L, MT, T, TO Populiarūs instruktoriai: Kayla Kalbfleisch, tWitch, Allison Holker, Brooke Pierotti, Francisco Gella, Lauren Adams Spektaklio klasės skyriai: Amžius


Prisijunkite prie „Broadway Inc.“

Režisierius: Ron DeVito

516-640-8023

accessbway@aol.com

accessbroadway.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, I, J, L, M, MT, O, T, V, SPEC Amžiaus skyriai: pradedantiesiems / tarpiniams: 6 ir jaunesniems pradedantiesiems / tarpiniams ir pažengusiems: 7-8, 9-10 , 11–12, 13–15, 16–19 grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 2–7 d., Gegužės gegužė, siūlomos NJ klasės

Suvažiavimas

Klasės: AC, AUD, C, H, J, L, MT, T Populiarūs instruktoriai: Alaina Hoolihan, Ashley Amber, Bobby Clark, Thom Lake, Jamesas Patricas Moranas, „Tezz Yancey Performance Opps“
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


1 veiksmo talentas

Režisierė: Katie Rustowicz

909-360-3455

info@act1talent.com

act1talent.com

Varzybos

Amžiaus skirstymas: dėmesio centre (specifiniai ir specialieji poreikiai) peržiūra (pradedantiesiems) pirmasis veiksmas (vidutinis) ir antrasis veiksmas (pažengęs): mini (5 ir jaunesni), smulkus (6–8), jaunesnysis (9–11), paauglys (12–14 m.), Vyresnių (15–18 m.), Suaugusiųjų (19 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, gamyba

Klasių siūlomi savarankiški darbai


„Adrenaline Dance Inc.“

Režisierius: Jeremy Keeton

866-695-4144

info@adrenalinedance.com

adrenalinedance.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, J, L, MT, O, T Amžiaus skyriai: „Sparks“ (5–7), „Mini“ (8–10), jaunių (11–12), paauglių (13–15), vyresniųjų ( 16–19), Suaugusiųjų (20+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: birželio 29 – liepos 5 d., Las Vegasas, NV liepos 10–16 d., Orlandas, FL Klasių siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: B, C, H, J, L, MT, N, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Jasonas Ambrose'as, Chrisas Jacobsenas, Caroline Lewis-Jonesas, Nickas Dinicolangelo, Nickas Bassas, Marcea Lane'o „Performance Opps“ stipendijos. Amžius


Aloha šokių suvažiavimas

Režisierius: Tsuneo Kawanabe

808-924-4278

asakamoto@jtb-hawaii.com

hawaii-event.com/en/archives/event/3173

Varzybos

Kategorijos: B, C, DT, H, I, J, L, O, PH, T 2018 piliečiai: Honolulu, HI

Suvažiavimas

Klasės: DT, E, H, L, M Performance Opps klasių skyriai: sugebėjimas


Amerikos „All-Star“, LLC

Režisierė: Kristen Rapp

985-951-8600

kristen@americanallstar.com

americanallstar.com

Varzybos

Kategorijos: DT, H, J, O, SPEC Amžiaus skyriai: jaunesnieji aukštesnieji (4–8 kl.), Vidurinė mokykla (9–12 kl.), Koledžo grupių skyriai: solo, duetas / trijulė, maža grupė, didelė grupė 2018 m. Piliečiai : Vasario 11 d., Orlando, FL nepriklausomi įrašai


Amerikos baleto konkursas

Režisierė: Katherine Kersten

970-376-2607

idea.abc@gmail.com

americanballetcompetition.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, M Amžiaus skyriai: I divizionas (9–11), II divizionas (12–14), III divizionas (15–20) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė 2018 piliečiai : TBD klasės siūlomi savarankiški įrašai

Suvažiavimas

Populiarūs instruktoriai: Dinna Bjorn, Eric Viudes, James Ady, Katherine Kersten, Raymond Van Mason stipendijos


Amerikos šokių apdovanojimai

Režisierė: Gloria Jean Cuming

203-985-8144

gloriajean @ americandance
apdovanojimai.com

americandanceawards.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: šeši ir jaunesni (4-6), jauni (7-9), jaunesni (10-12) , Paaugliai (13–15 m.), Vyresnieji (16–21 m.), Suaugusiųjų (22 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 8–14 d., Holivudo paplūdimys, Siūlomos FL klasės

Suvažiavimas

Klasės: A, B, CP, H, J, L, M, MT, PA, P, T Populiarūs instruktoriai: Nick Anthony, Amber Perkins, Noel Bajandas, KC Castellano


„Apex“ linksmybių ir šokių čempionatai

Režisieriai: Corey Moretz, Jim Wargnier ir Rebekah Woodson

866-223-8148

becky@apexchempions.com

apexchempions.com

Varzybos

Kategorijos: CHE, DT, H, J, L, O Amžiaus skyriai: Maži (6 ir jaunesni), Mini (7–8), Jaunimas (9–11), Jaunesnysis (12–14), Vyresnysis (15–17) , „Open“ (17+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė 2018 m. Piliečiai: balandžio 21 d., Orlando, FL nepriklausomi įrašai


Judesio meno šokių suvažiavimas

Režisieriai: Robert Prescott Lee ir Mikey Trasoras 562-275-2032

info@artofmovement.dance

artofmovement.dance

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, I, J, L, M, MT, O, T Amžiaus skyriai: Naujokai (4-6), Minis (7-9), Jauniai (10-12), Paaugliai (13-15) ), Senjorai (16–18 m.), Mokytojai (19 m. Ir daugiau) Grupių skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija Siūlomos savarankiškos klasės

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, COND, C, F, H, J, L, T, TECH Populiarūs instruktoriai: Zachas Saundersas, Scotty Nguyenas, Melody Lacayanga, Josie Walshas, ​​Moisesas Parra, Renee Baldwino „Performance Opps“ stipendijos. Klasių skyriai: Amžius


Meninių šokių mainai

Režisierius: Juanas Borona

516-749-8975

info@artisticdanceexchange.com

artistdanceexchange.com

Varzybos

Amžiaus skyriai: Aukso lygis (pradedantysis) ir Platinos lygis (vidutinio ir aukštesnio lygio): Minis
(5–7), jaunesni (8–11), paaugliai (12–15), senjorai (16–17), suaugusieji (18+)
Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 5–8 d., Virdžinija Byčas, VA klasių siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: A, AUD, B, CP, COND, C, DT, F, H, J, L, M, MT, N, PC, PA, T, TO, TECH, VAR, V, SPEC Populiarūs instruktoriai: Theresa Stone , Mattas Steffanina, Davidas Moore'as, Mollee Gray, Alexas Wongas, Tomo Richardsono pasirodymo stipendijos
Galimi klasių skyriai: amžius


Menininkai tiesiog žmonės

Režisierius: Braham Logan
Kranas

855-ASH-šokis

info@ashproductions.com

ashdance.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, I, J, L, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: „Mini Movers“ (4–6), Menininkai, besimokantys (7–9), Tarpiniai (10–14), Išplėstiniai (15 ir daugiau) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: birželio 25 d., Orlandas,
FL klasės siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, C, F, H, J, MT, PC, T, TO Populiarūs instruktoriai: Lisette Bustamante, Judy Rice, Gregg Russell, Jojo Gomez, Rudy Abreu, Desmondo Richardsono „Performance Opps“ stipendijos. Klasių skyriai: Amžius


Užkulisių scenos menų konkursas

Režisieriai: Cathy & Tara

866-807-9298

backstagecomp@aol.com

„backstageperformingart“
konkurencija.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V
Amžiaus skyriai: Mini (4 ir jaunesni) (5-6), Smulkus (7-8), Jaunesnysis (9-10) (11-12), Paauglys (13-14) (15-16), Vyresnysis (17- 19), Suaugusiųjų (20+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, gamyba. 2018 m. Piliečiai: liepos 9–12 d., Hershey, siūlomos PA klasės


„Tikėk“ nacionalinis talentų konkursas

Režisierius: Mattas Dillardas

844-737-3737

info@believetalent.com

faithetalent.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V, SPEC Amžiaus skyriai: pradedantiesiems, tarpiniams, pažengusiems: mini (8 ir jaunesniems), jaunesniems (9–11), paaugliai (12–14 m.), Vyresnieji (15–19 m.): Pažengę: suaugusiųjų (20 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. , Ocean City, MD siūlomos stipendijos Klasių skyriai: Amžius


„BellaMoxi“ šokis

Režisierius: Ashleigh Keefer

info@bellamoxi.com

bellamoxi.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, I, J, L, M, MT, O, P, T, V Amžiaus skyriai: Mini (7–9), Jaunių (10–12), Paauglių (13–15) , Vyresnieji (16–18 m.), Pliusai (19 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: TBD, Phoenix, AZ klasės siūlomi savarankiški įrašai

Suvažiavimas

Klasės: AC, AUD, B, CP, COND, C, H, J, L, M, MT, PC, PA, P, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Alexas Littleas, Dusty Buttonas, Brandonas Dumlao, Matthew Prescottas, Andrewas Drostas, Camerono Lee spektaklio „Opps“ stipendijos, kurias galima gauti klasėse: amžius


Už žvaigždžių

Režisieriai: Ginny Faubell ir Nikki Tennant 609-259-8760

info @ beyondthestars
konkurencija.com

beyondthestarscompetition.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, gamyba

Suvažiavimas

Klasės: H, J, L, MT, T Galimos stipendijos Klasių skyriai: Amžius


„Boogie Fever“ JAV

Režisieriai: Willas Shoveris ir Robbie Andersonas 877 647 7326

info@dancemachineonline.com

boogiefeverdance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J,
L, M, MT, O, PH, P, T, SPEC Amžiaus skyriai: maži (6 m. Ir jaunesni), elitiniai (20 m.) Ir rekreaciniai,
Tarpinis ir pažengęs: „Mini“
(7-8), smulkus (9-10), jaunesnysis (11-12), paauglys (13-14), vyresnysis (15-19)
Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 Nacionaliniai piliečiai:
Birželio 14 d., Rokhilas, SC


BOUNCE!

Režisieriai: Christopher Recchia, Kimberly Recchia ir Roger C. Jeffrey 732-664-8170

bouncecompetition@gmail.com

bouncecompetition.com

Varzybos

Grupės dydžio skyriai: solo,
duetas / trio, maža grupė, didelis
grupė, linija, gamyba 2018 m. Piliečiai: East Brunswick, NJ Pasiūlyti užsiėmimai
Nepriklausomi įrašai

Suvažiavimas

Klasės: AC, B, COND, C, H, J, L, M, PC, T Populiarūs instruktoriai: Thang Dao, AC Ciulla, Lisa Hopkins, Darrell Grand Moultrie, AntBoogie, Jennifer Golonka Performance Opps Stipendijos Galimos klasių dalys: Gebėjimas


BravO! Nacionalinis šokio ir talentų konkursas

Režisierius: Brendan C. Buchanan

877-272-8641

info@bravocompetition.com

bravocompetition.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H,
J, L, M, MT, O, P, V, SPEC
Amžiaus skirstymas: O! Verture lygis (pradedantysis) ir Encore! Lygis (tarpinis): smulkus (8 ir jaunesni), jaunesnysis (9–11), paauglys (12–14), vyresnysis (15–19) „BravO“! Lygis (konkurencinis): smulkus (8 ir jaunesni), jaunesnysis (9-11)
Paaugliai (12–14 m.), Vyresni (15–19 m.), Suaugusieji
(20 ir daugiau) grupės dydis
Skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija „Independent Entries“


Cathy Roe pagrindinis šokis

Režisierius: Cathy Roe

269-664-5437

cathyroe1@aol.com

cathyroe.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, P, T, V Amžiaus skyriai: Minis (7 ir jaunesni), Smulkus (8-9), Jaunesnysis (10-12) , Paaugliai (13–15 m.), Vyresni (16–19 m.), Suaugusieji (20 m. Ir vyresni), „Pro-Am“ grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: Mason, OH Independent Įrašai


Šventės talentų konkursas

Režisieriai: Mitchell & Robin Dettwiller 888-610-8882

info@celebrationtalent.com

celebrtalent.com

Varzybos

Amžiaus skirstymas: kylančios žvaigždės (pradedantysis / vidutinis) ir šviečiančios žvaigždės (pažengusios): mažos (8 ir jaunesnės), jaunesnės (9–12), paauglių (13–15), vyresnių (16–19) suaugusiųjų (20 ir daugiau) grupės Dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, 2018 m. Piliečiai: birželio 24–29 d., Orlandas, FL, liepos 11–16 d., Wisconsin Dells, siūlomos WI klasės

Suvažiavimas

Klasės: B, C, F, H, J, L, MT, T Galimos stipendijos Klasių skyriai: Amžius


Garsenybių šokių varžybos ir suvažiavimai

Režisierius: Drew Phillipas

480-706-8888

celebrity@dancecelebrity.com

dancecelebrity.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, CHE, C, J, H, L, O, PH, T, SPEC Amžiaus skyriai: Mini (3-4), Prieš jaunimą (5-6), Jaunesnysis (7-8), Tarpinis (9–10), Preteen (11–12), paaugliai (13–14), vyresnieji (15–16), „Premier“ (17–19), suaugusiųjų (20+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maži grupė, didelė grupė, produkcija 2018 m. Piliečiai: birželio 22–28 d., „Jūros klasių piliečiai“ siūlė savarankiškus darbus

Suvažiavimas

Klasės: AC, AUD, B, COND, C, F, H, J, L, MT, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Ade Obayomi, Cat Cogliandro, Chelsea Thedinga, Tony Elliott, Macus Jones, Eliana Girard Performance Opps stipendijos Galimi klasių skyriai: Gebėjimas


CNADM
(Čikagos nacionalinė šokių meistrų asociacija)

Režisierius: Kathy Velasco

815-397-6282 dance@cnadm.com

cnadm.com

Varzybos

Kategorijos: B, H, J, L, O, T Amžiaus skyriai: Mini (7-9), Jaunių (10-12), Tarpinių (13-14), Vyresniųjų (15+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trijulė, maža grupė, didelė grupė 2018 m. piliečiai: liepos 23 d., Rockford, IL siūlomos klasės

Suvažiavimas

Klasės: B, C, H, J, L, M,
MT, PC, T, TO Populiarūs instruktoriai: Connie Fagan-Sweeney, Tomas Alexander, Melissa Anderson, Jeremy Plummeris,
Nickas Pupillo, „Stacy Jo Keller Performance Opps“
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


Cue The Music

Režisierė: Christina Giordano

215-605-7546 info@ctmdance.com

ctmdance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, CHE, C, H, J, L, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: pradedantieji, vidutiniai ir varžybiniai: mini (7 ir jaunesni), smulkūs (8–9), jaunesnieji (10–12 m.), Paaugliai (13–15 m.), Vyresnių paauglių (16–18 m.), Suaugusiųjų (19 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, siūlomos gamybos klasės

Suvažiavimas

Klasės: B, H, J, L, T populiarūs instruktoriai: Holly Fusco, Robin Passmore, Michelle Figueiredo, Bridget Holmes, Dana Tavares Performance Opps
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: galimybė


„Šokio apdovanojimai“

Režisieriai: Gilas Stromingas,
Ray Leeper ir Danny Wallace

818-432-1234 x115

info@thedanceawards.com

thedanceawards.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, I, J, L, MT, T, SPEC Amžiaus skyriai: „Peewee“ (5–7), „Mini“ (8–10), jaunių (11–12), paauglių (13–15) ), Vyresnieji (16–18 m.), Atviri (19 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: birželio 30–7 d., Las Vegasas, NV, liepos 13–19 d. Siūlomos klasės, Orlandas, FL

Suvažiavimas

Klasės: B, C, H, J, L, MT, T, TO Populiarūs instruktoriai: Francisco Gella, Mandy Moore, Mia Michaels, Denise Wall, Anthony Morigerato, „tWitch Performance Opps“ stipendijos. Galimi klasių skyriai: Amžius


Šokių čempionai

Režisieriai: Sandee Keller ir Charleen Fantasma 816-452-1440

sandee@dancechampsevents.com

dancechampsevents.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: Smulkūs (8 metų ir jaunesni), jaunesni (9–11), paaugliai (12–15), senjorai (16-18) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: TBA, Kanzasas, MO


„America, Inc.“ šokių pedagogai

Režisieriai: Franas Petersas ir Stephenas Ballas 914-636-3200 x100

info@dancedea.com

dancedea.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, V Amžiaus skyriai: maži kepiniai (8 ir jaunesni), jaunimas (9–10), Pretenas (11–12), Paauglių (13–15 m.), Vyresniųjų (16–19 m.), Išplėstinių senjorų (20–24 m.), Suaugusiųjų (25 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, 2018 m. Piliečiai: Nacionaliniai gyventojai: liepa 2018 m., West Palm Beach, FL klasėse siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: A, AUD, B, COND,
C, H, J, L, MT, P, T, TO, TECH, VAR, V Populiarūs instruktoriai: Juanas Sanchezas, Scottas Fowleris,
Drew Burgessas, KC Castelano,
Todd Shanks, Erik Saradpon stipendijos, kurias galima gauti klasėse: gebėjimas


Šokio išraiškos

Režisierius: Cathy Tubolino

215-356-2139 tkat5678@aol.com

danceexpressionscompetition.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, SC, T Amžiaus skyriai: pradedantiesiems, tarpiniams ir aukštesniems: 5-6, 7-8, 9-10, 11-12 , 13-14, 15-16, 17+ Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija Nepriklausomų darbų stipendijos


Šokių mašina ANDC

Režisierius: Willas Shoveris

877-647-7326

info@dancemachineonline.com

dancemachineonline.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, SPEC
Amžiaus skirstymas: nėra lygių: mažytis
(6 ir jaunesni), elitas (20) poilsis, vidutinis ir pažengęs: mini (7-8), smulkus (9-10), jaunesnysis (11-12), paauglys (13-14), vyresnysis (15-19) ) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: birželio 20 d., Rock Hill, SC


„Šokių ovacijos“, LLC

Režisierė: Anne-Marie Petricone

603-347-1063

danceovations@gmail.com

danceovations.net

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, SPEC Amžiaus skyriai: Rekreaciniai ir varžybiniai: 6 ir jaunesni, 7-9, 10-12, 13-15, 16- 19 laisvalaikio, varžybų ir profesionalų: daugiau nei 20 grupės grupių: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, produkcija. 2018 m. Piliečiai: birželio 26 d., Hyannis (Cape Cod), siūlomos MA klasės


„Šokių jėgos“ varžybos

Režisierius: Darryl Hodgins

800-418-9460

info@dancepower.com

dancepower.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, P, T, SPEC Amžiaus skyriai: I skyrius (0–2 metų mokymai), II skyrius (3–5 metų mokymai), III skyrius (6+ metų mokymai) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, gamybinės stipendijos


„Šokio įniršis“

Režisieriai: Rochelle Ing & Tessa McDermott 289-921-5501

thedancerage@gmail.com

thedancerage.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, P, T, V Amžiaus skyriai: pradedantieji, 1 ir 2 konkurenciniai lygiai: Munchkin (6 ir jaunesni), „Mini“ (7–9), jaunių (10–12), vidutinių (13–15), senjorų (16–19), suaugusiųjų (20+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija , gamybos klasių siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: A, AC, AUD, B, COND, C, DT, E, F, H, J, L, M, MT, PC, P, T, TO, TECH, VAR, V, SPEC Performance Opps
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: galimybė


„Šokių revoliucija“

Režisierė: Michelle Brogan

817-251-9898

info@dance-revolution.com

dance-revolution.com

Suvažiavimas

Klasės: B, C, F, H, J, L,
MT, TO, TECH populiarūs instruktoriai: Vincentas Hardy, Trevoras Parmentieris, Misty Rasconas Smithas, Misty Lownas, Marcas Wayne'as, Megano Waldrono „Performance Opps“ stipendijos
Galimi klasių skirstymai: Gebėjimas / Amžius


„Dance Showcase USA“

Režisierė: Glenda Boenig

817-572-6617

glenda@danceshowcaseusa.com

danceshowcaseusa.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, SPEC Amžiaus skyriai: krištolo lygis (pradedantiesiems / pramogoms), deimantų lygis (tarpinis) ir žvaigždžių lygis ( Pažengusieji): Minis (4 ir jaunesni), Smulki (5-6) (7-8), Jauniai (9-10) (11), Paaugliai (12) (13-14), Senjorai (15-16) (17) -19), Suaugusieji (20-29) (30+) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 Nacionaliniai gyventojai: 2018 m. Birželio mėn., Dallas / Ft. Verta, Teksasas
Galimos stipendijos


Šok magiją!

Režisierius: Debi Barr

714-890-5678

dance@dancethemagic.com

dancethemagic.com

Suvažiavimas

Užsiėmimai: AUD, DT, J
„Performance Opps“ klasės skyriai: sugebėjimas


„Dance Troupe, Inc.“

Režisierius: Alexis McDonald

276-647-1882

dti@dancetroupechallenge.com

dancetroupechallenge.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J,
L, M, MT, O, P, T, V, SPEC
Amžiaus skyriai: pirminiai (7 ir jaunesni), prieš jaunimą (8–9), jaunesni (10–11), vidutiniai (12–13), viduriniai (14–16), vyresni (17–19), suaugusieji (19) +) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Nacionaliniai gyventojai: siūlomos Savanos, GA klasės
Nepriklausomi įrašai

Suvažiavimas

Klasės: AUD, C, H, J, L,
MT, T populiarūs instruktoriai: Jayme Radeke, Yorelis Apolinario, Andrew Bechtoldas, Angelas Tysonas, Jessica Ice, Brento McBetho „Performance Opps“
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: galimybė


„Dance Worlds ™“ čempionatas

888-315-9437 worlds@usasf.net

usasf.net

Varzybos

Kategorijos: CHE, C / L, DT, H, J Amžiaus skyriai: Jaunių šokių komanda (15 m. Ir jaunesni), Vyresnieji (18 m. Ir jaunesni), Atviri (14 m.) Grupės dydžio skyriai: maža grupė, didelė grupė. 28-30, Orlandas, FL


„DanceMakers Inc.“

Režisieriai: Bradley ir Felicia Taylor 949-715-5300

info@dancemakersinc.com

dancemakersinc.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, I, J, L, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: stovyklos šokiai (3-6), jaunesnieji (7-10), paaugliai (11-13), vyresnieji (14+) ), Asistento (14+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: birželio 23 d., Myrtle Beach, SC klasės siūlomi savarankiški įrašai

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, COND, C, F, H, J, L, M, MT, P, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Keithas Cliftonas, Justinas Gilesas, Kathrynas McCormickas, Erica Sobol, Dejanas Tubicas, Robertas Roldanas „Opps“ stipendijos: klasių skirstymas: amžius


Šokėjai Inc.

Režisierius: Danas Barrisas

732-685-8182

info@dancers-inc.com

šokėjai-inc.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Amžiaus skyriai: Ateities žvaigždė (pradedantysis), Kylanti žvaigždė (tarpinė), Visų žvaigždžių (pažengusioji) grupė Dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: 2018 m. Liepa, Portlandas, ME ir Poconos, siūlomos PA klasės

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, CP, COND, C, DT, E, F, H, J, L, M, MT, N, PC, T, TO, TECH, VAR, V Populiarūs instruktoriai: Ambrose, Chehon Wespi-Tschopp , Lindsay Arnoldas, Travisas Breenas, Crystlzas, „J-Biz Performance Opps“
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: galimybė


Svajonių šokio iššūkis

Režisierė: Christine Studley

954-781-6833

info@dreamdancechallenge.com

dreamdancechallenge.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V
Amžiaus skyriai: rekreaciniai, tarpiniai ir aukštesnieji: smulkūs (8 m. Ir jaunesni), jaunesni (9–12 m.), Paaugliai (13–15 m.), Vyresnieji (16–18 m.), Ikiprofesionalai (19 m.) Grupės dydžio skyriai: solo , duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: TBA klasės siūlomos nepriklausomos

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, CP, COND, C, F, H, J, L, M, MT, T, TECH Performance Opps
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


Svajonių kūrėjas

301-870-9550

dreammakerdance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Amžiaus skyriai: pradedantiesiems, tarpiniams ir pažengusiems: 8 ir jaunesni, 9–11, 12–14 , 15-19, 20+ grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija
Nepriklausomi įrašai


Dupree šokis

Režisierius: Kari Anderson

888-498-2998

dupree@dupreedance.com

dupreedance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, P, T, V Amžiaus skyriai: Minis (8 ir jaunesni), Jauniai (9-12), Paaugliai (13- 15), vyresnio amžiaus (16-19), suaugusiųjų (20+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, 2018 m. Piliečiai: birželio 29 d., Čikaga, siūlomos klasės

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, CP, COND, C, F, H, J, L, M, MT, PC, PA, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Patrick Burns, Ellenore Scott, Thayne Jasperson, Terrill Mitchell, Addison Holmes , Erickas Yanezas „Performance Opps“
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: galimybė


DX - „Dance Xtreme“

Režisierė: Lisa Saline

763-792-8989 info@dxevents.com

dxevents.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, CHE, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, P, T, SPEC Amžiaus skyriai: pradedantieji, vidutiniai ir aukštesnieji: mini (6 ir jaunesni), smulkūs ( 7–8), jaunesnių (9–11), paauglių (12–14), vyresnių (15–19) specialiųjų poreikių (visų amžiaus grupių) tėčio / dukros (1 suaugęs, 1 vaikas) „Pro-Am“ (mokytoja / pro) grupė Dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 Nacionaliniai gyventojai: MN

Suvažiavimas

Klasės: B, C, F, H, J, L, MT, T Populiarūs instruktoriai: Alyssa Ness, Eliana Girard, Misty Rascon Smith, Yoshi Pineda, Charleigh France, Dwaine Wells Performance Opps
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


Nacionalinis „Dynamite“ talentų konkursas

Režisierius: Stepp Stewart

267-973-2916 dynatalent@aol.com

thesteppstewart.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H,
J, L, M, MT, O, PH, P, T Amžiaus skyriai: Mini (4-8), Jaunių (9-12), Paauglių (13-15), Vyresniųjų (16+) grupės dydžiai: solo, duetas / trio, maža grupė, linija, produkcija Siūlomos klasės
„Independent Entries Performance Opps“
Galimos stipendijos


„Earthshakers“ - konkursas

Režisierė: Michelle Brogan

817-251-9898

info@dance-revolution.com

earthshakerstalent.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, I, J, L,
„M“, „MT“, „O“, „P“, „T“ amžiaus grupės: „Prodigy“ (pradedantysis), „Protégé“ (tarpinis) ir „Prestige“ (pažengęs): „Mini Shakers“ (iki 6 metų), „Petite Shakers“ (7–9), „Junior Shakers“ (10–12 ), „Teen Shakers“ (13-15), „Senior Shakers“ (16-19), „Pro-Am“ (20+) grupės dydžio skyriai: solo,
duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: balandžio 21–22 d., Dalasas, TX siūlomos savarankiškų darbų stipendijos


Elito šokių taurė

Režisierius: Kayla Scurlock

985-851-5108

elitedancecup@att.net

elitedancecup.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: „Premier“, „Encore“ ir „Elite“: smulkūs (4–8), jaunesni (9–12), paaugliai (13) -15), vyresnių (16-19), suaugusiųjų (20+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 Nacionaliniai piliečiai: Biloxi, MS &
Sent Luisas, MO klasės pasiūlė pasirodymą
Galimos stipendijos


„Elite Performance Challenge“

Režisieriai: Anthony & Nichole Fortunato 508-647-1000

eliteperformancechallenge@yahoo.com

eliteperformancechallenge.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: rekreacinis, pažengęs ir varžybinis: mini (8 ir jaunesni), jaunesnysis (9-12), paauglys (13-15) ), Vyresniųjų (16 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija. 2018 m. Piliečiai: birželio 29 d., „Mystic“, CT klasės siūlomi savarankiški įrašai


Vėl DCS

Režisieriai: Rhonda Marchant ir Susan Barnes 803-785-8566

rhonda@encoredcs.com

encoredcs.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, P, T, V, SPEC
Amžiaus skirstymas: poilsis ir varžybos: smulkus (6 metų ir jaunesnis) (7–8) laisvalaikio, varžybinis ir elitinis: jaunesnysis (9–11), paauglys (12–14), vyresnysis (15–18) „Pro-Am“ (19) +) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 4 d., Čarlstonas, SC liepos 19 d., Virdžinija Byčas, VA Siūlomos klasės

Suvažiavimas

Klasės: A, AUD, B, CP, COND, C, H, J, L, M, MT, N, PC, T, TECH Populiarūs instruktoriai: Caroline Lewis-Jones, Nick Dinicolangelo, Brandon Girouard, Susan Hancock, Phil Orsano Spektaklio op
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: galimybė


„Encore“ scenos menas

Režisierius: Caron Moore

817-926-9686

info@encoreperformingarts.com

encoreperformingarts.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, SPEC Amžiaus skyriai: smulkūs (iki 8 metų), jaunesni (9–12), paaugliai (13– 15), vyresnių (16+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Nacionaliniai gyventojai: birželio 19 d., Las Vegasas, siūlomos NV klasės

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, C, H, J, L, MT, PC, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Kevin & Marcel Wilson, Gregg Russell, Liz Imperio, Marcea Lane, Desiree Robbins,
Geo Hubela „Performance Opps“ stipendijos galimos klasių skyriai: amžius


„Energy“ nacionalinės šokių varžybos

Režisierius: Gina Dudash

954-780-7177

office@energyndc.com

energyndc.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H,
Aš, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V amžiaus skyriai: smulkūs (9 ir jaunesni), jaunesni (10–12), paaugliai (13–15), vyresni (16–18), Suaugusiųjų (19+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 18–22 d., Sandusky, OH klasių siūlomos savarankiškų darbų stipendijos


„Excel in Motion“

Režisierius: Anthony & Nichole Fortunato 508-647-1000

excelinmotion@yahoo.com

excelinmotion.com

Suvažiavimas

Klasės: C, H, J, L, T

Populiarūs instruktoriai: Casie GoShow, Alexas Wongas, Ellenore'as Scottas, Laura Edwardsas, Cyrusas Spenceris, Aarono Turnerio „Performance Opps“ stipendijos


„Extreme Talent Showcase“

Režisierius: Leann Knotts

412-736-5600

ekstremalus
vitrina@gmail.com

extremetalentshowcase.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, MT, O, PH, P, T, V, O, SPEC Amžiaus skyriai: „Academy & Extreme“: „Mini“ (iki 6 metų), „Petite“ (7–9), Jaunesnieji (10–12), paaugliai (13–15), vyresnieji (16–19) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Nacionaliniai gyventojai: birželio 25 d., Pitsburgas, siūlomos PA klasės Nepriklausomi įrašai

Suvažiavimas

Klasės: B, C, H, J, MT, T Populiarūs instruktoriai: Cedricas Botelho, Alexas Wongas, Sasha Mallory, Audrey Case, Valerie Rockey, Aarono Turnerio „Performance Opps“ stipendijos.


„Fluid Dance Conventions, Inc.“

Režisierė: Sarah M. Verville

866-659-5554

fluid@fluiddance.com

fluiddance.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: Minis (5-8), Jauniai (9-11), Paaugliai (12-14), Senjorai (15-19) ) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė,
gamybos klasių siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: AC, AUD, B, CP, COND, C, F, H, J, L, M, MT, PA, T, TO, TECH, VAR, V Populiarūs instruktoriai: Victoria Moore, Kristin Sudeikis, Matthew Shaffer, Todd Flanaganas, Tracie Stanfieldas, „Corina Kinnear Performance Opps“
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


„Fury“ šokių varžybos

Režisieriai: Robyn Ferrell, Michelle Schamel ir Anjie Eaton

720-907-KAILIS info@furydance.com

furydance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, V Amžiaus skyriai: pradedantiesiems, tarpiniams ir pažengusiems: maži (8 ir jaunesni), jaunesni (9–12), paaugliai (13-15), vyresnieji (16-19) suaugusieji ir „Pro-Am“: 20 grupių dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 15 d., „House Springs“, MO klasės siūlo savarankiškus įrašus


„Fuse Dance“ / „Champions Cup“ serija

Režisieriai: Sheryl Knight ir Linda Barclay 317-891-8260

info@championscupseries.com

championscupseries.com

Varzybos

Kategorijos: CHE, DT, H, J, L, O Amžiaus skyriai: maži (6 m. Ir jaunesni), mini (8 m. Ir jaunesni), jaunimo paruošiamieji (11 m. Ir jaunesni), jaunimo (11 m. Ir jaunesni), jaunesnieji (14 m. Ir jaunesni) Jaunesni (14 m. ir jaunesni), Jaunesnieji (10–18 m.), Vyresnieji (10–18 m.), Vyresnieji atviri (17 m.), Specialiųjų poreikių (visų amžiaus grupių) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė , didelė grupė 2018 m. piliečiai: Covingtonas, KY klasės siūlomi savarankiški darbai


„Fusion“ nacionalinės šokių varžybos

Režisieriai: Jill Reeves ir Paula Dell-Beasley 912-230-9687

fusiondancecomp@gmail.com

fusionndc.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H,
Aš, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Amžiaus skyriai: Rekreaciniai ir tarpiniai: Smulkūs (8 metų ir jaunesni) rekreaciniai, tarpiniai ir elitiniai: jaunesni (9–11), paaugliai (12–12 metų) 14),
Vyresniųjų (15–19) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija
2018 m. Piliečiai: birželio 20 d. Deitonoje, FL klasėse siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: B, C, H, J, T, TECH populiarūs instruktoriai: Tokyo, Alisha Captain, Liz Borom, Lauren Alston, Diana Brooks
Spektaklio op
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


„Groove Street Productions“ šokių suvažiavimai

Režisieriai: Joanne & Alex Pesusich 604-449-2488

info@gspdanceconventions.com

gspdanceconventions.com

Suvažiavimas

Klasės: AUD, C, F, H, J, L, MT, PA, T, TO, TECH, SPEC Populiarūs instruktoriai: Liz Tookey, Luther Brown, Tara Jean Popowich, Sabrina Phillip, Scott Forsyth, Carlo Atienza
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: galimybė


„Headliners“ šokių čempionatas

Režisierius: Shari Tomasiello

973-927-8007

info@headlinerscompetition.com

headlinerscompetition.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: pradedantiesiems, poilsiui ir varžyboms: 6 ir jaunesni, 7-9, 10-12, 13-15, 16 + Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, gamyba. 2018 m. Piliečiai: liepos 8 d., Atlantik Sitis, NJ klasės siūlomos savarankiškų darbų atlikimo operacijos
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: galimybė


Didelio poreikio šokių varžybos

Režisieriai: Natalie Layton ir Kelli Rooney 401-584-2433

hddancecompetition@gmail.com

hddancecompetition.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, SC, T Amžiaus skyriai: „Mini“ (5 ir jaunesni), „Petite“ (6–9), „Junior“ (10- 12), paaugliai (13-15), vyresnieji (16-18) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, gamyba 2018 Nacionaliniai piliečiai: NJ
Nepriklausomi įrašai

Suvažiavimas

Klasės: C, F, H, J, L,
MT, TECH populiarūs instruktoriai: Chio Yamada, Alison Solomon, Cassie Russo-Sweeney, Austin Dillon, Daniel Vaniska stipendijos Galimos klasių skyriai: Amžius


„Hollywood Vibe“

Režisieriai: Christopher & Anne Smith 818-567-2359

info@hollywoodvibe.com

hollywoodvibe.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: Miniai (5-7), Jauniai (8-10), Vidutiniškai (11-12), Paaugliai (13) -14), senjorai (15–18 m.), „Pro-Am“ (19+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 5 d., Anaheim, CA klasių siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, F, H, J, L, M, MT, PC, PA, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Alexa Anderson, Liz Imperio, Kent Boyd, Brooke Lipton, David Moore, Caitlin Kinney Performance Opps stipendijos Galimi klasių skyriai: amžius


MYLIU ŠOKĮ

Režisierius: Kim McKimmie

503-253-2020

kim@ilovedance.com

ilovedance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H,
J, L, M, MT, O, P, SC, T Amžiaus skyriai: pradžia, pradinis, jaunesnysis ir vyresnysis: 3-5, 6-8, 9-11, 12-14, 15-17, 18+, 40+ grupė
Dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė,
gamybos klasių siūlomi savarankiški darbai


Įsivaizduokite „National Dance Challenge“

Režisierius: Shaunas Moe

315-572-1189

info@imaginedancechallenge.com

katė, todėl manote, kad galite šokti

imaginedancechallenge.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Amžiaus skyriai: pradedantiesiems, tarpiniams ir pažengusiems: 8 ir jaunesni, 9-11, 12 -14, 15-19 grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 13–17 d., Hershey, PA nepriklausomi įrašai


Poveikio šokių varžybos

Režisieriai: Mitzi Roberts, Jennifer James ir Donna Panzer

507-381-1143

impactdancecomp@gmail.com

impactdancecompetition.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H,
I, J, L, M, MT, O, P, T, SPEC Amžiaus skyriai: rekreacinis, tarpinis ir elitas: smulkus (8 metų ir jaunesnis), jaunesnysis (9–12), paauglys (13–14), vyresnysis ( 15+) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, gamyba 2018 Nacionaliniai gyventojai: 2018 m. Birželis, „Okoboji“, siūlomos IA klasių stipendijos


Pragaro šokis

Režisierius: Laura King

410-255-7095

laura@infernodance.com

infernodance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, V Amžiaus skyriai: kibirkštis (pradedantysis), ugnis (tarpinė), „Blaze“ (pažengęs): iki 4 metų 5–6, 7–8, 9–11, 12–14, 15–16, 17–
19, 20 ir daugiau grupių grupių: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 1 d., Orlando, FL klasių siūlomos nepriklausomos paraiškos „Performance Opps“ stipendijos


„JAMfest Dance Super Nationals“

Režisierius: Molly Whiting

502-653-4936
mwhiting@varsity.com

jamfest.com/dancesuper

Varzybos

Kategorijos: CHE, C, DT, H, J, L, MT, O Amžiaus skyriai: maži
(6 m. Ir jaunesni), Mini (9 m. Ir jaunesni), Jaunimas (12 m. Ir jaunesni), Jaunesnysis (15 m. Ir jaunesnis), Vyresnysis (18 m.), Atviras (14 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė , didelė grupė, linija, gamyba 2018 m. Piliečiai: vasario 10–11 d., Sent Luisas, siūlomos MO klasės

Suvažiavimas

Klasės: CHE, H, J, L


JUMP (alternatyvi konvencija)

Režisierius: Gilas Stromingas

818-432-4395 info@jumptour.com

jumptour.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, I, J, L, MT, T, SPEC Amžiaus skyriai: JUMPstart (5-7), Mini (8-10), Jaunesnysis (11-12), Paaugliai (13-15), Vyresnieji (16–18 m.), Atviri (19 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, 2018 m. Piliečiai: birželio 30–7 d., Las Vegasas, NV, liepos 13–19 d., Orlandas Siūlomos FL klasės

Suvažiavimas

Klasės: B, C, H, J, L, MT, T, TO Populiarūs instruktoriai: Misha Gabriel, Mia Michaels, Mandy Moore, Teddy Forance, Nick Lazzarini, WilldaBeast Performance Opps
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


Vaikų meninė revue

Režisierius: Noahas Lands

714-826-8440 info@dancekar.com

dancekar.com

Varzybos

2018 m. Piliečiai: birželio 19–25 d., Panama, FL, liepos 1–6 d., Las Vegasas, NV, liepos 5–10 d., Panama, FL, liepos 8–13 d., Ledyard, CT, liepos 10–15 d., Anaheim, CA, liepos 21–25 d. , Myrtle Beach, SC

Suvažiavimas

Klasės: Galimos H, J, L, MT, T stipendijos


. „DanceMagic“

Režisierius: Jackie Sleight

818-541-1316

office@ladancemagic.com

ladancemagic.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: Jaunesnieji paruošiamieji (4-7), Jaunieji (8-11), Paaugliai (12-15), Vyresnieji (16- 18), „Pro“ (19+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija. 2018 m. Piliečiai: liepos 20–24 d., Anaheim, Kalifornijoje siūlomi savarankiški įrašai

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, CP, COND, C, F, H, J, L, MT, N, PC, PA, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Christianas Vincentas, Ayodele Caselas, Albertas Blaise'as Cattafi, DJ Guthrie, Eddie Moody, Willas Thomasas „Opps“
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


Šuolis! Nacionalinės šokių varžybos

Režisierius: Drew Voss

800-790-LEAP (5327)

info@leapcompetition.com

leapcompetition.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H,
J, L, M, MT, O, P, T, SPEC
Amžiaus skyriai: praleiskite! Lygis
(mažiau konkurencinga) ir šuolis! Lygis (geriausia konkurencija): smulkus (4 ir jaunesni) (5-6) (7-8), jaunesnysis (9, 10, 11), paauglys (12, 13, 14), vyresnysis (15-16) (17- 19), Suaugusiųjų (20+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, 2018 m. Piliečiai: TBA, Ames, IA nepriklausomi įrašai


Manheteno šokių projektas

Režisierius: Billas Hotalingas

623-376-7578 info@mdpdance.com

mdpdance.com

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, C, H, J, L, M, MT, T, TECH Populiarūs instruktoriai: Kameron Bink, Ade Obayami, Bill Hotaling, Chris King, James Boyd, Joshua Bergasse Performance Opps
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: galimybė


Kompetencijos ženklo nacionalinis talentas

Režisieriai: Randy Kalis ir LaRonas Higginsas 469 872 6566

randy @ markofexcellence
talent.com

markofexcellencetalent.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, CHE, C, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, SPEC Amžiaus skyriai: Ateities ženklas (pradedantysis), Tarpinis ir Išplėstinis: Mini (5 ir jaunesni), smulkūs (6–8), jaunesni (9–11), paaugliai (12–14), vyresnieji (15–19) nekonkurencingi: suaugusiųjų (20 metų ir vyresni) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, gamyba 2018 piliečiai: TBA klasių siūlomos stipendijos


Paženk savo vardą šviesomis

Režisieriai: Carla Pappalardo ir Laura Cruz 201-960-1495

marqueeyournameinlights@gmail.com

marqueeyournameinlights.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: Naujokas ir konkurencingas: Naujokas (5-6), Mini (7-9), Jaunesnysis (10- 12), paaugliai (13–15), vyresnieji (16–18), kolegijos (19–21) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 18 d., Barringtonas, IL klasės Siūlomi nepriklausomi įrašai

Suvažiavimas

Klasės: B, C, H, J, L, M, MT, T Populiarūs instruktoriai: Ellen Werksmen, Tyler Maloney, Brandon Girouard, Noah Gouldsmith, Samantha Jay, Ariana Crowder Performance Opps Stipendijos Galimi klasių skyriai: Amžius


Kaukių šokis

Režisierė: Melissa May

985-651-0001

info@masqueradedance.com

masqueradedance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Amžiaus skyriai: smulkūs
(8 m. Ir jaunesni), jaunesni (9–11 m.), Paaugliai (12–14 m.), Senjorai (15–19 m.), Suaugusiųjų (20 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, produkcija


Monstrų šokis

Režisierius: Andy F

888-566-6787

info@monstersdance.com

monstersofhiphop.com

Varzybos

Kategorijos: H Amžiaus skyriai: Rekreaciniai: Jaunesnieji (6–10 m.), Tarpiniai (11–14 m.), Aukštesnieji (15 m.), Pramonė (16 m.) Konkurencingi: 12 m. Ir jaunesni, 13–16 m., 17 m. , duetas / trio, maža grupė, didelė grupė 2018 m. piliečiai: liepos 27 d., Los Andželas, Kalifornijoje siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: AUD, CP, DT, H, PC Populiarūs instruktoriai: Parris Goebel, Luther Brown, Kevin Maher, Sean Bankhead, Jaja Vankova, Lyle Beniga Performance Opps stipendijos Galimos klasių skiltys: Gebėjimas


Nacionalinė šokių vitrina

Režisieriai: Sonia James Pennington ir Alana Donato

908-874-0040

nds @ nationaldance
vitrina.com

nationaldanceshowcase.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Amžiaus skyriai: Minis (5 ir jaunesni), Smulkūs (6-8), Jauniai (9- 10), „Paaugliams“ (11–12), Paaugliams (13–14), Prieš senjorus (15–16), Senjorams (17–19), „Pro-Am“ grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė , didelė grupė, linija, gamyba 2018 m. Piliečiai: birželio 30 - liepos 3 d., Atlantik Sitis, NJ klasių siūlomi savarankiški darbai


Nacionalinis „YoungArts“ fondas

Režisierė: Carolina Garcia Jayaram 305-377-1140

info@youngarts.org

youngarts.org

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, J, M, MT, SC, T Amžiaus skyriai: 15–18 grupės dydžio skyriai: solo 2018 m. Piliečiai: Majamyje, FL Nepriklausomų dalyvių pasirodymai „Opps“ stipendijos


Niujorko šokių aljansas

Režisieriai: Joe Lanteri ir Leah Brandon 866-NYC-5678

info@nycdance.com

nycdance.com

Varzybos

Kategorijos: B, H, J, L, MT, O, T Amžiaus skyriai: Mini (7-10), Jaunių (11-12), Paauglių (13-15), Vyresniųjų (16-18) Grupės dydžio skyriai: solo , duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 Nacionaliniai piliečiai: Niujorkas, NY Siūlomos pamokos

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, C, H, J, L, MT, PA, T Populiarūs instruktoriai: Chloe Arnold, Joe Lanteri, Suzi Taylor, Joey Dowling, Andy Pellick, Kim Craven Performance Opps stipendijos.


Niujorko šokių patirtis

Režisierius: Robertas Mulrey

732-600-5278

nydanceexp@aol.com

dancenyde.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, P, T, V Amžiaus skyriai: smulkūs (8 m. Ir jaunesni), jaunesni (9–12 m.), Paaugliai (13 m.) 15), vyresnių (16 ir daugiau) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: Lanoka Harbor, NJ klasių siūlomi savarankiški įrašai

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, CP, C, F, H, J, L, MT, TECH Populiarūs instruktoriai: Joe Berry, Rachelle Rak, Jermaine Johnson, Caitlin Wheeler, Courtney Miller, Matthew Shaffer Performance Opps Stipendijos Galimos klasių skyriai: Amžius


Nacionalinis „NexStar“ talentų konkursas

Režisierius: Kathy Helton

937-376-7777

contactus @ nexstar
konkurencija.com

nexstarcompetition.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Amžiaus skyriai: Išplėstinė, Tarpinė ir Naujiena: Smulki
(8 m. Ir jaunesni), jaunesni (9–11 m.), Paaugliai (12–14 m.), Senjorų (15–19 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trijulė, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 Nacionaliniai gyventojai: birželio 25 d. - liepos 1 d., Sandusky, OH klasės siūlė savarankiškus darbus


„Šiaurės žvaigždžių“ šokių varžybos

Režisieriai: Leahanne Kvasni ir Chelsea Chamberlain

905-901-2370

info@northernstarsdance.com

northstarsdance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, P, T, SPEC Amžiaus skyriai: pradedantiesiems, varžyboms ir pažengusiems varžyboms: „Tyke“ (4–6), „Mini“ (7–8) ), Smulkus (9–10), jaunesnysis (11–12), vidutinis (13–14), paauglys (15–16), vyresnysis (17–18) konkurencingas ir pažengęs varžybose: suaugęs (19–29) varžybose: suaugęs + (30+) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 3 d. Siūlomi savarankiški darbai


NRG šokisProjektas

Režisierius: Rustinas Matthew

877-909-4674

nrgdanceproject@gmail.com

nrgdanceproject.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, J, L, MT, O, T Amžiaus skyriai: Lil Spark (5-6), Mini (7-8), Jaunesnysis (9-12), Paauglys (13-15), Vyresnysis (16+) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 1 d., Naujasis Orleanas, LA klasės siūlomi savarankiški įrašai

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, C, H, J, L, T populiarūs instruktoriai: Amanda Pierce, Rustinas Matthew, Joshas Killacky, Hailee Payne, Mallauri Esquibelis, Nicko Gonzalezo „Performance Opps“ stipendijos.


NTG šokis

Režisierius: Stephani Kammer

818-915-6153 ntgdance@gmail.com

ntgdance.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, I, J, L, M, MT, O, T Amžiaus skyriai: paauglių (5-6), mini (7–9), jaunesnių (10–12), paauglių (13–15) ), Vyresniųjų (16 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija. 2018 m. Piliečiai: Naujojo Orleano, LA klasių siūlomi savarankiški įrašai

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, C, F, H, J, L, M, MT, PA, T, TO Populiarūs instruktoriai: Teddy Tedholm, Stephani Kammer, Kelsey Self Williams, Patrick Pugh, Laura Williams, Nikki Loud Performance Opps stipendijos Klasių skirstymas: Gebėjimas


NUVO šokių suvažiavimas

Režisierius: Ray Leeper

818-432-2894 go@gonuvo.com

gonuvo.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, I, J, L, MT, T, SPEC amžiaus grupės: „Nubie“ (5–7), „Mini“ (8–10), jaunių (11–12), paauglių (13–15), Vyresnieji (16–18 m.), Atviri (19 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, 2018 m. Piliečiai: birželio 30–7 d., Las Vegasas, NV, liepos 13–19 d., Orlandas Siūlomos FL klasės

Suvažiavimas

Klasės: B, C, H, J, L, MT, T, TO Populiarūs instruktoriai: Anthony Morigerato, Ray Leeper, Stacey Tookey, Travis Wall, Kenny Wormald, Denise Wall
Spektaklio op
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


„Odisėjos“ šokių varžybos

Režisierius: Natanas Dantzleris

866-92-ŠOKIS

odysseydance@gmail.com

odysseytalent.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, CHE, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, P, SPEC Amžiaus skyriai: rekreaciniai, tarpiniai ir elitiniai (visų amžiaus grupių) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija „Independent Entries“


Niujorko scenoje

Režisieriai: Joe Lanteri ir Leah Brandon

877-NYC-5678

info@onstagenewyork.com

Varzybos


Atviro kvietimo konkursas

Režisierius: Pam Chancey

212-582-3474

info@opencallcompetition.com

opencallcompetition.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T Amžiaus skyriai: smulkūs (iki 6 metų), jaunesni (7–9), prieš paauglius ( 10–12 m.), Paauglių (13–15 m.), Vyresniųjų (16–18 m.), Prieš profesionalų (19 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trijulė, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 10 d. , Las Vegasas, NV klasės siūlė savarankiškus darbus


Nacionalinės platinos šokių varžybos

Režisieriai: Ron & Terri Rogers

404-551-4518

ron@danceplatinum.com

danceplatinum.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, CHE, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, V, T, SPEC Amžiaus skyriai: rekreaciniai, tarpiniai ir elitiniai: smulkūs (iki 8 metų), Jaunių (9–11), paauglių (12–14), vyresnių (15–19), suaugusiųjų (20+ ir mokytojų) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 Nacionaliniai piliečiai: Birželio 12 d., Panama, FL, birželio 27 d., Pigeon Forge, TN klasės siūlė savarankiškus įrašus

Suvažiavimas

Klasės: AUD, C, H, J, L, MT, T Performance Opps
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


Platinos scenos menų konkursas

Režisieriai: Kathy, Marie ir Janine

888-757-5284

ppacomp@hotmail.com

ppacomp.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Amžiaus skyriai: pradedantiesiems, tarpiniams ir pažengusiems: 4–19 „Pro-Am“ (visų amžiaus grupių) ), Suaugusiųjų (20–25 m.), Tėvų (26 m.) Studentų choreografija (visų amžiaus grupių) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 12 d., Bridgewater, siūlomos MA klasės Nepriklausomi įrašai

Suvažiavimas

Klasės: C, H, J, L, MT, T Populiarūs instruktoriai: Tee Minton, Macy Reeves, Ryan Casey, Stephanie Moller, Sarah Kay, Deb Casey stipendijos. Galimi klasių skyriai: Amžius


Šokio galia

Režisierius: Kevinas Haveris

917-693-9639

office@thepowerofdance.net

thepowerofdance.net

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, V Amžiaus skyriai: Mini (4 ir jaunesni), Super-Petite (5-6), Petite (7-8) , Jaunių (9–10), Tweeno (11–12), Paauglių (13–15), Vyresniųjų (16–19), Suaugusiųjų (20+) grupių dydžio grupės: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, gamyba 2018 m. Piliečiai: siūlomos TBA klasės

Suvažiavimas

Klasės: C, H, J, T Populiarūs instruktoriai: Sheila Barker, Rory Freeman, Megz Alfonso, Ali Bradley, Tara Memi stipendijos Galimi klasių skyriai: Amžius


„Power Pak“ šokių intensyvumas

Režisieriai: Noelle Packett ir Chrystan Sheatzley 240-412-1804

powerpakdance@yahoo.com

powerpakdance.com

2018 m. Piliečiai: Sandusky, OH Ocean City, MD Orlando, FL siūlomos klasės
Nepriklausomi įrašai

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, COND, C, F, H, J, L, M, MT, PC, T, TECH Populiarūs instruktoriai: Zachas Helleris, Mollee Gray, Ade Obayomi, Sky Hoffmannas, Jasonas Williamsas, Marko Orsborno „Performance Opps“ stipendijos Galimi klasių skyriai: amžius


„PrimeTime“ šokis

Režisierius: Justinas Mise

972-681-7177

info@showbiztalent.com

primetimedance.net

Varzybos

Kategorijos: A, B, CHE, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, SC, T, SPEC Amžiaus skyriai: „Mini“ (5 ir jaunesni), „Petite“ (6–7) ), Jaunesni (8–9), Jaunesni (10–11), Prieš paauglius (12), Paaugliai (13–14), Prieš vyresnius (15–16), Vyresnieji (17–19), Suaugusieji ( 20+) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, nepriklausomi įrašai


Lozanos premija

Režisierius: Shelly Power

+ 41-21-648-0525

info@prixdelausanne.org

prixdelausanne.org

Varzybos

Kategorijos: B, C Amžius
Skyriai: A grupė (15–16), B grupė (17–18) grupės dydžio skyriai: duetas / trijulė, maža grupė, didelė grupė 2018 m. Piliečiai: vasario 3 d., Lozana, Šveicarija Siūlomos klasės

Suvažiavimas

Klasės: B, C „Performance Opps“ stipendijos Galimos klasių skyriai: Amžius


„PULSE & Camp PULSE On Tour“

Režisierius: Pam Chancey

212-582-3474

info@thepulseontour.com

thepulseontour.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT,
H, I, J, L, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: Stovyklos PULSE: Pop
„Starz“ (7–10), paauglių komanda (11–13) PULSAS: vidutinis (10–13), aukštas vidutinis (13–15), pažengęs (14–17), profesionalus (17 m.) Grupės dydis: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 10 d., Las Vegasas, NV klasės siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: AC, AUD, B, COND, C, F, H, J, L, M, MT, PC, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Gil Duldulao, Tricia Miranda, Matt Steffanina, Ian Eastwood, Tucker Barkley, Dave „Scott Performance Opps“ stipendijos galimos klasių skyriai: sugebėjimas


„RADIX“ šokių suvažiavimas

Režisierius: Eddie Strachan

818-392-3478 info@radixdance.com

radixdance.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, J, L, MT, T, SPEC Amžiaus skyriai: Naujokas (5–7), Mini (8–10), Jaunesnysis (11–12), Paauglys (13–15), Vyresnysis ( 16–18), „Open“ (19+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Nacionaliniai gyventojai: birželio 22–28 d., Las Vegasas, NV klasių siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: B, C, H, J, MT, T, TO Populiarūs instruktoriai: Chazas Buzanas, Tabitha ir Napoleonas D'umo, Brianas Friedmanas, Tyce'as Diorio, Tessandra Chavezas, Talia Favia Performance Opps
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


Vaivorykštės šokių varžybos

Režisierius: Amber Anthony

714-995-5883

info@rainbowdance.com

rainbowdance.com

Varzybos

Amžiaus skyriai: „Starz of Tomorrow“, „Rising Starz“, „Elite Starz Group“ dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: birželio 27 - liepos 2 d., Panama, FL Liepos 9–14, balandis Galimos „Forge“, TN stipendijos


„Revel Dance“ suvažiavimas

Režisierius: Frankas Musso

813-563-4249 info@dancerevel.com

dancerevel.com

Varzybos

Suvažiavimas


Atgaivinti šokių suvažiavimą

Režisierius: Jeremy Keeton

866-695-4144

info@revivedanceconvention.com

revivedanceconvention.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, J, L, MT, O, T, SPEC Amžiaus skyriai: „Sparks“ (5–7), „Mini“ (8–10), jaunių (11–12), paauglių (13–15), Vyresniųjų (16–19) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: birželio 30 d., Las Vegasas, NV klasės siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: B, C, H, J, L, MT, PC, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Casey Quinn, Jenn Freeman, Erica Marr, Matt Aylward, Merissa Gassel, Maddi Burg Performance Opps stipendijos. Galimi klasių skyriai: Amžius


„Revolution Talent“ konkursas

Režisieriai: Kacy Combs, Craigas Scribneris, JoAnne'as Combsas, Joey Desantino, Kim Brownas ir Allenas Estrada 240-412-1948

info@revolutiontalent.com

revolutiontalent.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Amžiaus skyriai: smulkūs (iki 8 metų), jaunesni (9–11), paaugliai ( 12–14), vyresniųjų (15–19) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: birželio 25–29 d., Long Byčas, Kalifornija, liepos 4–9 d., Čikaga, IL Liepos 24–29 d., Okean Sitis, MD klasės siūlė savarankiškus darbus

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, C, H, J, L, M, TECH Populiarūs instruktoriai: Tokijas, Ade Obayomi, Mollee Gray Performance Opps
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


„Kylančios žvaigždės“ talentų konkursas

Režisierius: Sharon Jordan

614-855-7720

chrissydanflous@gmail.com

risingstartalent.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, MT, O, PH, P, T, V, SPEC Amžiaus skyriai: smulkūs (8 m. Ir jaunesni), jaunesni (9–12 m.), Paaugliai (13–15 m.) , Vyresnysis (16-19), Suaugusiųjų (20+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, 2018 m. Piliečiai: birželio 26 d., Pigeon Forge, TN klasės siūlomi savarankiški įrašai


„Rock the City“ dirbtuvės

Režisieriai: Laura May Zurzolo ir Kiera Regan 732-446-4770

rtc @ truetalentdance
konkurencija.com

truetalentdancecompetition.com

Suvažiavimas

Klasės: AUD, CP, COND, C, H, A


Purtykite žemę

Režisierius: Lissette Lucas

305-582-7877

info@shaketheground.com

shaketheground.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, I, J, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: smulkūs purtyklės (5–8), pirminiai purtyklės (9–11), jaunesni purtyklės (12–14), Vyresnieji purtyklės (15–17 m.), Ikiprofesionalūs (18 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: birželio 27 d., Orlando, FL klasių siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: C, F, H, J, M, MT, T Populiarūs instruktoriai: Cristti, Rory Freeman, Duncan Cooper, Carlos Garland, Aaron Tolson, Brooke Wendle


Vienintelis talentas

Režisieriai: Alexas Eriksonas ir Kevinas Eybergenas 914-633-9333

info@sheertalentltd.com

sheertalentltd.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, P, T, SPEC amžiaus skyriai: maži stebuklai (8 m. Ir jaunesni), jaunesni (9–10 m.), Prieš paauglius (11–12 m.), Paauglių (13–15 m.), Vyresnių (16–21 m.), Suaugusiųjų (22 m.), Pusiau profesionalių (18 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 3 d., Las Vegasas, NV klasės siūlė savarankiškus įrašus

Suvažiavimas

Klasės: A, B, C, H, J, L, M, MT, P, T, TO, VAR, V Populiarūs instruktoriai: Neil Schwartz, Daniel Catanach, Charmaine Hunter, Amar Ramasar, Jared Jenkins, Rory Freeman Performance Opps stipendijos Galimi klasių skyriai: amžius


„Showbiz“ nacionalinis talentas

Režisieriai: Justinas Mise'as, Alexas Blitsteinas ir Carlosas Vigilas

972-681-7177

info@showbiztalent.com

showbiztalent.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, CHE, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, SC, SPEC Amžiaus skyriai: „Mini“ (5 ir jaunesni), „Petite“ (6–7) ), Jaunesni (8–9), Jaunesni (10–11), Prieš paauglius (12), Paaugliai (13–14), Prieš vyresnius (15–16), Vyresnieji (17–19), Suaugusieji ( 20+) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: birželio 23–28 d., Daytona Beach, FL, liepos 1–5 d., Ft. Verta, Teksasas, liepos 8–12 d., Anaheim, Kalifornija, liepos 16–20 d., Vilmingtonas, NC klasės siūlomos savarankiškų darbų atlikimo operacijos


„Showstopper“

Režisierius: Debbie Roberts

843-357-7496

information@goshowstopper.com

goshowstopper.com

Varzybos

Suvažiavimas


Rafinuota produkcija

Režisierė: Melissa R. Tessier

413-568-4815

info@sophisticatedproductions.com

sophisticatedproductions.com

Varzybos

Amžiaus skyriai: Jaunesnieji ir vyresnieji lygiai: 4–6, 7–8, 9–10, 11–12, 13–15, 16–18, 19–24, 25+ 2018 m. Piliečiai: „Wildwood“, NJ „Performance Opps“ stipendijos : Gebėjimas


„Dance of Dance“ apdovanojimai ir SDA klasės patirtis

Režisieriai: Kim Ahern ir Wanda Cunningham 617-943-7600

direktorius@spiritofdanceawards.com

spiritofdanceawards.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, P, T, SPEC Amžiaus skyriai: pradedantiesiems, poilsiui ir varžyboms: mini (6 metų ir jaunesni), pagrindiniai (7- 9), jaunesnysis (10–12), paauglys (13–15), vyresnysis (16–18), jaunas suaugęs (19–22), suaugęs (23 m.), „Pro-Am“ grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio , maža grupė, didelė grupė, linija, gamyba 2018 m. Piliečiai: liepos 17–22 d., Hyannis, Cape Cod, MA 2 vieta TBA klasės siūlomi savarankiški įrašai

Suvažiavimas

Klasės: B, C, F, H, J, L, MT, T Populiarūs instruktoriai: Jasmine Mason, Buddy Casimano, Eddie Bennett, Ellenore Scott, Joshua Allen, Ashle Dawson stipendijos


„Spotlight“ renginiai

Režisierė: Michelle Kresge

208-939-8015

tonya@spotlightevents.com

spotlightevents.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Amžiaus skyriai: Naujieji brangakmeniai ir būsimi brangakmeniai (pramoginiai): 8 ir jaunesni, 9-11, 12 -14, 15–19 varžybose: smulkūs (8 m. Ir jaunesni), jaunesni (9–11 m.), Paaugliai (12–14 m.), Vyresnieji (15–19 m.), Suaugusiųjų (20 m.) Grupės dydžiai: solo, duetas / trio , maža grupė, didelė grupė, linija, gamyba 2018 m. Piliečiai: birželio 29 d. - liepos 5 d., San Diegas, Kalifornija, liepos 1–7 d., Wisconsin Dells, WI, liepos 9–14 d., Pajūris, ARBA klasių siūlomi savarankiški įrašai


Pirmojo etapo produkcija

Režisierius: Gregas Massay

405-573-7733

direktorius@stageonedance.com

stageonedance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, PH, P Amžiaus skyriai: smulkūs (8 m. Ir jaunesni), jaunesni (9–12 m.), Paaugliai (13–15 m.), Vyresni (16 m.) -19), Suaugusiųjų (20+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 Nacionaliniai gyventojai: birželio 18 d., Bransonas, MO

Suvažiavimas

Klasės: C, H, N, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Caroline Lewis-Jones, Channing Cooke, Sky Massay-Cook, Barry Youngblood Performance Opps
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


„Žvaigždžių talentų produkcija“

Režisierius: Jennifer Armstrong Daniels 336-905-8821

info@startalentproductions.com

startalentproductions.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T Amžiaus skyriai: rekreacinis, tarpinis ir varžybinis: mini (4-6), smulkus (7-9) , Jaunesnysis (10-12), Paauglys (13-15), Vyresnysis (16-19), Suaugusiųjų (20+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 Nacionaliniai gyventojai: liepa 19, Virginia Beach, VA Siūlomos klasės


„Starbound“ nacionalinis talentų konkursas

609-693-0563

sandra@starbound.net

starbound.net

Varzybos

Amžiaus skyriai: tarpiniai, varžybiniai ir elitiniai (visų amžiaus grupių) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: Foxwoods, CT San Antonijas, TX Čikaga, IL Atlantic City, NJ ežeras Tahoe, NV Orlando, FL klasėse siūlomos savarankiškų darbų stipendijos Galimos klasių skyriai: Gebėjimas


„Tarpower“ talentų konkursas

Režisieriai: Gary Pate ir Grace Wakefield 301-870-9550

noelle@starpowertalent.com

starpowertalent.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H,
Aš, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V, SPEC Amžiaus skyriai: pradedantiesiems, tarpiniams ir pažengusiems: mini
(8 m. Ir jaunesni), jaunesni (9–11 m.), Paaugliai (12–14 m.), Senjorai (15–19 m.): Pažengę: suaugusiųjų (20 m. Ir vyresni) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trijulė, maža grupė, didelė grupė, linija , gamyba 2018 Nacionaliniai gyventojai: Uncasville, CT
Las Vegasas, NV vandenyno miestas, MD Orlandas, FL Bransonas, MO
Atlantik Sitis, NJ Myrtle Beach, SC klasės siūlomos
Nepriklausomi įrašai


„StarQuest“ scenos menų konkursas

Režisierius: Steve'as Wappelis

919-363-2900

concierge@starquestdance.com

starquestdance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Amžiaus skyriai: „Nova“ (rekreacinė), klasikinė (tarpinė), „Select“ (išplėstinė): „Petite“ (8) & pagal),
Jaunių (9–11), paauglių (12–14), senjorų (15–19), suaugusiųjų (20+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, 2018 m. Piliečiai: birželio 19 d. -24, pasaulio finalai, Galvestonas, TX liepos 3-8 d., Pasaulio finalai, Sandusky, OH liepos 17–22 d., Pasaulio finalai, Virdžinija Byčas, siūlomos VA klasės


„Starz“ šokių varžybos

Režisierė: Linda Payne

888-978-5218

žvaigždė
konkursai@yahoo.com

starzdancecompetitions.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: pradedantiesiems, vidutinio lygio, pažengusiems: smulkūs (iki 8 metų), jaunesni (9–11), Paauglių (12–14 m.), Vyresnių (15–18 m.), Suaugusiųjų (19 m.) Grupės dydžio grupės: solo, duetas / trio, maža grupė,
didelė grupė, linija, gamybos nepriklausomi įrašai


„Step Up 2 Dance“

Režisierius: Carol Wallace

781-231-0211

carol@stepup2dance.com

stepup2dance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Amžiaus skyriai: pradedantiesiems, varžyboms, pažengusiems ir „Pro-Am“: 5-6, 7 -8, 9-10, 11-12, 13-14, 15-16, 17-18, 19-24, 25-40, Vyresniųjų grupių dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, 2018 m. piliečių produkcija: Birželio 29 - liepos 1 d., Finiksas, AZ, liepos 6–9 d., Mančesteris, liepos 17–20 d., NH, Atlantik Sitis, NJ klasės siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: A, AUD, C, J,
MT, T Performance Opps stipendijos Galimos klasių skyriai: Gebėjimas


STUDIJA GYVAI!

Režisierius: Tiffiny Robinson-Smith 614-898-1000

tsmith@americheer.com

studiolivedance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T Amžiaus skyriai: „Mini“ (3-7), „Petite“ (8–10), „Junior“ (11–12) , Paaugliai (13-15 m.), Vyresnieji (16-19 m.), Suaugusiųjų (20 m.) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija Siūlomos savarankiškų darbų stipendijos


Talentas paradas

Režisieriai: Kimberly ir Ericas McClueris 316-522-4836

office@talentonparade.com

talentonparade.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, CHE, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, SC, T, V, SPEC Amžiaus skyriai: Automatiškai konkurencingi: 6 ir jaunesni, 20 ir daugiau naujokų , Tarpiniai ir konkurencingi: visų amžiaus grupių 7–19 grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, gamyba 2018 m. Piliečiai: birželio 12 d., San Antonijas, Teksasas, birželio 26 d., Sent Luisas, MO liepos 5 d. , Kanzasas, KS klasės siūlė savarankiškus įrašus

Suvažiavimas

Klasės: A, AUD, B, CP, COND, C, F, H, J, L, M, MT, PC, T, TO, TECH, VAR, V Populiarūs instruktoriai: John Michael Fowler, Don Mirault, Joey Doucette, Helene Phillips, Robin Dawn, Val Manchin stipendijos Galimos klasių skyriai: Gebėjimas


Išmeskite šokio iššūkį

Režisierius: Adrienne Kellett

732-861-6482

sales@throwdowndance.com

throwndancechallenge.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, J, L, M, MT, O, PH, P, T, V Amžiaus skyriai: Mini (5-7), Petite (8-9), Jaunimas (10- 12), paauglių (13–15), vyresnių paauglių (16–19) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: 2018 m. Liepos mėn., Atlantik Sitis, NJ siūlomos nepriklausomos klasės Įrašai Stipendijos Galimi klasių skyriai: Amžius


„Thunderstruck“ šokių varžybos

Režisierius: Tiffany Nagel

702-838-6878

info@thunderstruckdance.com

thunderstruckdance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, V Amžiaus skyriai: „Ateities žvaigždė“ ir „Šviečianti žvaigždė“: mažutė (8 m. Ir jaunesnė), jaunesnė (9–11 m.), Paauglė ( 12–14), vyresnioji (15–19) roko žvaigždė: paaugliai (12–14), vyresnieji (15–19) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trijulė, maža grupė, didelė grupė, linija, 2018 m. Piliečiai: liepos mėn. 11-15, Las Vegasas, NV klasės siūlomi savarankiški darbai


„Transcend Tour“

Režisieriai: Carlye Flieder ir Elina Gordienko 844-683-6483

info@transcendtour.com

transcendtour.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, I, J, L, MT, O, T Amžiaus skyriai: Mini (8-10), Jaunių (11-12), Paauglių (13-15), Vyresniųjų (16-19), „Pro“ (17+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija

Suvažiavimas

Klasės: AUD, CP, C, H, J, MT, TO, SPEC Populiarūs instruktoriai: Alanas Salazaras, Nika Kljunas, Edenas Shabtai, Sabrina Phillipas, Ashley Everetas, Hamiltono Evanso „Performance Opps“ stipendijos. Galimi klasių skyriai: Gebėjimas

„Tremaine Dance Conventions Inc.“

Režisierius: Joe Tremaine'as

800-832-2050

konvencijos @ tremaine
dance.com

tremainedance.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, J, L, MT, O, T Amžiaus skyriai: Jaunių (6-10), Paauglių (11-13), Vyresniųjų (14+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maži grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 6 d., Orlandas, FL klasės siūlomi savarankiški darbai

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, COND, C, F, H, J, L, MT, PC, PA, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Laurie Johnson, Joe Tremaine, Keri LaGrand, Derrick Schrader, Meghan Sanett, Marty Dew Performance „Opps“ stipendijos: klasių skirstymas: amžius


„Triple Threat Dance“ suvažiavimas

Režisierius: Darryl Hodgins

888-414-3332

info@triplethreatdance.com

triplethreatdance.com

Suvažiavimas

Klasės: AUD, CP, C, F, H, J, L, M, MT, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Tyce Diorio, Luther Brown, Lisa La Touche, Jillian Meyers, Megan Lawson Performance Opps stipendijos. Galimi klasių skyriai: Gebėjimas


Tikrasis talentas

Režisieriai: Laura May Zurzolo ir Kiera Regan

732-446-4770

info @ truetalentdance
konkurencija.com

truetalentdancecompetition.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, PH, P, SC, T, V, SPEC Amžiaus skyriai: pradedantiesiems ir varžyboms: smulkūs (3-6) (7-8), Jaunių (9–10) (11–12), paauglių (13–14) (15–16), senjorų (17–18) (19–20), suaugusiųjų (21+) grupės dydžio grupės: solo, duetas / trio , maža grupė, didelė grupė, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 9–13 d., Lake Harmony, PA klasėms siūlomos stipendijos


„Turn It Around Tour“, LLC

Režisieriai: Frank Kosik ir Liz Catterlin 330-858-4719

info@turnitaroundtour.com

turnitaroundtour.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, V, SPEC Amžiaus skyriai: „Premier“ (pradžia) ir „Star“ (tarpinė / aukštesnė): „Mini“ (iki 8 metų), „Pre“ -Junioras (9-10), Jaunesnysis (11-12), Paauglys (13-15), Vyresnysis (16-19) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, produkcija 2018 Piliečiai: OH klasės Siūlomi nepriklausomi įrašai

Suvažiavimas

Klasės: AC, C, F, H, J,
L, MT, T populiarūs instruktoriai: Jennifer Black, Frank Kosik, Tara Iacobucci, Michael Paternostro, Jamie Torcellini, Mark Santillano Stipendijos Galimi klasių skyriai: Gebėjimas


„Turn It Up Dance Challenge“

Režisierė: Melissa Burns

617-283-8811

info@turnitupdance.com

turnitupdance.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, M, MT, O, P, T, V Amžiaus skyriai: Mini (8 ir jaunesni), Jaunesnysis (9-11), Paauglys (12-14), Sr . Paauglių (15-18), suaugusiųjų (19-30), suaugusiųjų + (30+) grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, gamyba 2018 Nacionaliniai gyventojai: 2018 m. Vasara, Hyannis, MA Long Branch , NJ Ocean City, MD siūlomos klasės

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, C, F, H, J, L, MT, T, TECH Populiarūs instruktoriai: Tara Jean Popowich, Alex Wong, Thayne Jasperson, Comfort Fedoke, Danielle Sten, Lance Guillermo Performance Opps stipendijos Galimos klasių skiltys: Gebėjimas


Visuotinė šokių asociacija

Režisierė: Katie Anway

800-DANCEUDA

danceuda@varsity.com

uda.varsity.com

Varzybos

Kategorijos: CHE, DT, H, J, L Amžiaus skyriai: maži (6 ir jaunesni), mini (7–9), jaunimas (10–12), jaunesnysis (13–15), vyresnysis (16–18), atviras (14+), „Junior High“, „Junior Varsity“, „Varsity“, „Collegiate Group“ dydžio skyriai: solo, maža grupė, didelė grupė, linija, gamyba 2018 m. Piliečiai: vasario 2 d., Orlandas, FL


JAV tarptautinis baleto konkursas

Režisierius: Mona Nicholas

601-355-9853

mnicholas@usaibc.com

usaibc.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, P Amžiaus skyriai: Jaunių divizionas (14-18), Vyresnysis divizionas (19-28) Grupės dydžio skyriai: solo, duetas / trio 2018 piliečiai: birželio 10–23 d., Jackson, MS klasės siūlomi savarankiški įrašai

Suvažiavimas

Klasės: B, C, M, PA, P,
T, VAR, V Populiarūs instruktoriai: Carlos Dos Santos, Petrusjka Broholm, Zhanna Dubrovskya, Charles Askegard, Fabrice Herrault, Svetlana Osiyeva
„Performance Opps“ stipendijos galimos klasių skyriai: sugebėjimas


„Greito šokio“ suvažiavimas

Režisieriai: Eve Mason ir Cory Jones 818-416-1161

info @ velocitydance
convention.com

velocitydanceconvention.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, J, L, MT, O, T Amžiaus skyriai: Mini (5-8), Jaunių (9-12), Paauglių (13-15), Vyresniųjų (16-18) Grupių dydžio skyriai : solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 14 d., Las Vegasas, NV siūlomos klasės

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, CP, COND, C, F, H, J, L, MT, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Markas Goodmanas, Kyle'as Hanagami, Shannonas Matheris, Melissa Sandvig, Dee Caspary, Ade Obayomi „Performance Opps“ stipendijos Galimi klasių skyriai: amžius


Vakarų pakrantės šokių sprogimas

Režisieriai: John Crutchman ir Alan Sherfield 702-368-6228

robinwcde@me.com

westcoastdanceexplosion.com

Varzybos

Kategorijos: B, C, H, J, MT, O, T Amžiaus skyriai: Mini (6–9), Jaunių (10–12), Paauglių (13–15), Vyresniųjų (16 m.) Grupių dydžio skyriai: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: liepos 2 d., Orlandas, FL siūlomos klasės

Suvažiavimas

Klasės: AUD, B, C, F, H, J, L, MT, PA, T, TO, TECH Populiarūs instruktoriai: Scott Myrick, John Crutchman, Will Johnston, Kim Wolfe, Elizabeth Parkinson, Tre Holloway Performance Opps stipendijos Skirstymai: amžius


WILD Dance Intensive

Režisieriai: Gary Pate, Lindsey Pleasants ir Casey Azuogu 937-376-7777

info@wildaboutdance.com

wildaboutdance.com

Suvažiavimas

Klasės: B, C, H, J, T populiarūs instruktoriai: Ade Obayomi, Theresa Stone, Casey Askew, Jill Wollins, Marinda Davis, Frankie Zulferino „Performance Opps“ stipendijos.

Pasaulio scenos meno čempionatas

Režisierius: Kylee Odom

323-828-1238

nationaldancedirector@wcopa.com

wcopa.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, DT, H, I, J, L, M, MT, O, PH, P, V, SPEC amžiaus skyriai: 5–7, 8–10, 11–12, 13–15, 16–17, 18–24, 25–29, 30 ir daugiau grupių grupių: solo, duetas / trio, maža grupė, didelė grupė, linija, produkcija 2018 m. Piliečiai: Long Byčas, Kalifornijos klasės siūlo savarankiškus įrašus

Suvažiavimas

Klasės: AC, AUD, B, CP, COND, C, DT, E, F, H, J, L, M, MT, N, PC, P, T Populiarūs instruktoriai: Holivudo ir Brodvėjaus instruktoriai
Spektaklio op
Galimos stipendijos klasių padaliniuose: amžius


Pasaulio šokių konkursas

Režisieriai: Chrystan Sheatzley ir Jill Wolins

240-412-1804

worlddancepageant@yahoo.com

worlddancepageant.com

Varzybos

Kategorijos: A, B, C, H, J, L, MT, O, P, T Amžiaus skyriai: smulkūs (8 ir jaunesni), jaunesni (9–11), paaugliai (12–14), vyresni (15–19) ) Grupės dydžio skyriai: solo 2018 m. Piliečiai: Meadowlands, NJ Independent Entries Performance Opps stipendijos Galimos klasės skyriai: Amžius


Jaunimo Amerikos Grand Prix

Režisierius: Blairas Hartley

646-791-9500

info@yagp.org

Varzybos